+38 (044) 331-73-51 info@breckle.com.ua
Рус Укр

За чесний відгук — подарунок! Термін акції не обмежено

Взявши участь у акції, Ви маєте можливість отримати подарунок від Breckle® Україна, нашого представництва компанії Breckle в Україні, і все, що для цього потрібно, Ви завжди маєте під рукою — це Ваша чесність.

Ознайомтесь з відгуками, які було залишено раніше, та скористайтеся кнопкою «Залишити відгук про товар», яку Ви знайдете на сторінках товарів, і оприлюдніть свої враження від продукції Breckle® для відпочинку та сну.

Цим повідомленням ми засвідчуємо, що акція не має ніяких додаткових прихованих умов. Також, будь ласка, зверніть увагу: Ваш відгук не мусить обов’язково оспівувати продукцію Breckle® чи мати позитивне забарвлення. Ваші враження від Breckle® можуть бути як позитивними, так і нейтральними чи навіть негативними, найголовніше — вони мають бути чесними честними та щирими.

Якщо будь-що у продукції Breckle® Вас не влаштувало та залишило негативне враження — повідомте, будь ласка, що саме, і розтлумачте, чому. Якщо той чи інший виріб Breckle® припав Вам до душі та Ви від нього у захваті — розкажіть нам про цей товар та опишіть його виграшні риси, як їх бачите Ви. Якщо з якоїсь причини продукція Breckle® залишила Вас байдужими — опишіть цю причину та викладіть свої міркування щодо того, що та як бажано поліпшити у товарі, що залишив Вас байдужими, щоб Ваша байдужість перетворилася на схвалення.

А коли відгук буде додано, зателефонуйте нам +38 (044) 392-06-76 або надійшліть листа на testimonials@breckle.com.ua, щоб у подальшому ми мали можливість ідентифікувати Вас як автора, та завітайте за здобутим подарунком до нашого виставкового залу на вул. Андрія Малишка (ст. м. «Дарниця», торговий центр «Кубік» поруч з «Дитячим світом»), або делегуйте Вашого представника — однак у цьому випадку не забудьте, будь ласка, повідомити, що Ваш подарунок отримуватиме посередник, та надати нам його особисті дані, щоб ми мали впевненість, що подарунок дістанеться до адресата.

Дякуємо за увагу до нашої акції та бажаємо натхнення під час створення відгуку!

Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо