Киев, вул. А. Малишка 3, ТЦ «Кубік»
+38 (067) 392-06-76 info@breckle.com.ua
Безкоштовно проконсультуємо, підберемо, доставимо
Рус Укр
Полежати на Monaco

Monaco

13 268 грн.

КОМФОРТ ПО ВАШОМУ ВПОДОБАННЮ

Нестандартні конфігурації

Якщо жодна з стандартних конфігурацій Monaco з якихось причин Вас не влаштовує — для цієї моделі Ви можете замовити нестандартну, і стати власником матраца Breckle®, виготовленого особисто для Вас!

Спробувати Нестандартні конфігурації

Характеристики

Висота моноблоку (ядра матраца) 18 см
Густина піни RG40 (40 кг/м³)
Чохол 100% поліестер
Висота виробу, загальна до 20 см
Зонування двобічне, симетричне, 7 зон з обох боків моноблоку
Рівень жорсткості комбінований H2/H3
Припустиме навантаження до 140 кг
Тип пакування скручене та розгорнуте однаково припустимі
Нестандартні конфігурації за замовленням
Гарантія 7 років

Детальна інформація

Вага матраца Monaco, кг

80 см 90 см 100 см 120 см 140 см 160 см 180 см 200 см 220 см
190 см 12,1 13,7 - 18,2 21,3 24,3 27,4 - -
200 см 12,8 14,4 15,6 19,2 22,4 25,6 28,8 32,0 33,7

 

Реверсивний матрац Monaco - матрац, ядро якого складається з двох шарів і має комбінований рівень жорсткості: Н2 (середній) / Н3 (помірно жорсткий).
Корисність даної моделі матраца дуже висока, так як користувач самостійно може обрати більш тверду або м'яку сторону, перевернувши матрац. Завдяки різній жорсткості з кожного боку, матрац ідеально проявляє свої ортопедичні властивості, і Ви отримаєте комфорт, якому надасте перевагу.

Внаслідок використання збалансованої технології різання, ядро матраца має 7-зональну масажну поверхню, що допомагає розтягнути хребет, полегшити біль в спині і надає масажний ефект, який підтримує циркуляцію крові для оптимізації регенерації м'язів.

Ергономічний дизайн ядра дозволяє матрацу оптимально адаптуватися до форми тіла і ваги. Вентиляційні канали з двох сторін ядра матраца забезпечують хороший теплообмін і відведення вологи, створюючи сухе середовище для сну.

Обидва шари ядра матраца виготовлені з холодної піни Kaltschaum HR щільністю 40 кг / м3, яка характеризується високою точковою еластичністю. Вона підтримує і звільняє напруги хребта і гарантує рівномірний тиск в будь-якому положенні тіла під час сну.

Чохол матраца виготовлений з тканини (100% поліестер), яка має гарну повітропроникність, що забезпечує оптимальну вентиляцію і швидке відведення вологи.

Завдяки використаним матеріалам, матрац характеризується хорошими ортопедичними і антиалергенними властивостями.

Матрац Monaco ідеально підійде:

- людям з частими болями в спині (в період загострення, коли рекомендують спати на більш твердих або м'яких поверхнях, матрац перевертається відповідним шаром вгору);
- тим, кому подобається моделювати жорсткість спального місця по своїм індивідуальним уподобанням.

Оптимальні властивості матраца (рівень жорсткості кожного боку і масажний ефект) будуть виявлятися для людей у ваговій категорії до 90 кг.

Для людей вагою понад 90кг рівні жорсткості і масажний ефект будуть слабо помітні. За відчуттями матрац буде комфортно м'яким з ефектом невагомості, але, тим не менш, буде надавати правильну ортопедичну підтримку.

Також дана модель підходить для ліжок з підйомним механізмом і для основ зі змінною геометрією спального місця.

Рекомендації по вибору матраца:

Звертаємо Вашу увагу, що збільшення кроку ламелей (відстані між ламелями) в ортопедичній основі під матрац сприяє зменшенню жорсткості безпружинного матраца. І навпаки, чим менше відстань між ламелями, тим вище стає жорсткість матраца.

Безпружинний матрац, покладений на суцільну основу (щит), набуде своєї максимальної жорсткості, що явно відрізняється від жорсткості того ж самого матраца, який буде лежати на основі з ламелями.

Рекомендація про те, кому підійде матрац, дана за умови, що основа під матрац - ламелі кроком не більше 35 мм.

Разом з цим товаром також купують

Інші товари з цієї категорії

Ми радимо