+38 (044) 331-73-51 info@breckle.com.ua
Рус Укр

Topper Visco

6 142 грн.

ІНДИВІДУАЛЬНЕ РОЗСЛАБЛЕННЯ

Нестандартні конфігурації

Якщо жодна з стандартних конфігурацій Topper Visco з якихось причин Вас не влаштовує — для цієї моделі Ви можете замовити нестандартну, і стати власником матраца Breckle®, виготовленого особисто для Вас!

Спробувати Нестандартні конфігурації

Характеристики

Висота шару Visco Memory 4 см
Густина піни RG55 (55 кг/м³)
Чохол Стьобаний (55% віскоза / 45% поліестер), подвійний, знімний
Висота виробу, загальна до 6 см
Рівень жорсткості м’який
Припустиме навантаження до 140 кг
Тип пакування розгорнуте
Нестандартні конфігурації за замовленням
Гарантія 5 років

Детальна інформація

Вага матраца Topper Visco, кг

80 см 90 см 100 см 120 см 140 см 160 см 180 см 200 см 220 см
190 см 3,3 3,8 - 5,0 5,9 6,7 7,5 - -
200 см 3,5 4,0 4,4 5,3 6,2 7,0 7,9 8,8 9,7

 

Тонкий матрац Topper Visco - ідеальне рішення для тих, хто шукає спосіб підвищити комфорт свого спального місця без необхідності його заміни повністю. Він ідеально пристосовується до форми тіла, забезпечуючи додаткову підтримку спинного хребта, і не деформується з часом.

Топер з термочуттєвою піною Visco Memory може бути розміщений на всіх типах матраців в якості верхнього шару, щоб поліпшити комфорт або скорегувати рівень жорсткості спального місця. Це також ідеальне рішення для жорстких і незручних диванів, диванів-ліжок.

Ядро топера - шар піни Visco Memory RG щільністю 55 кг / м3 і висотою 4 см дозволяє оптимально розкрити властивості цього матеріалу. Термопружна піна має високу еластичність і здатність адаптуватися під особливості тіла людини. Реагуючи на вагу і температуру, вона приймає індивідуальну форму тіла, і не створює зворотного тиску на м'які тканини людини.

Під час сну на Topper Visco не порушується мікроциркуляція в тканинах, не стискаються судини і нерви, досягається максимальна релаксація м'язів і зв'язок. Доведено, що під час сну на топері з термопружної піни людина в три рази менше крутиться, її сон глибше, і вона рідше прокидається вночі.

Чохол виготовлений з тканини (55% віскоза, 45% поліестер), яка має гарну повітропроникність, що забезпечує оптимальну вентиляцію і швидке відведення вологи.

Завдяки використаним матеріалам, топер характеризується хорошими ортопедичними і антиалергенними властивостями.

Topper Visco ідеально підійде:

- тим, хто хоче змінити жорсткість спального місця, в разі якщо Ваше занадто жорстке;
- для збільшення висоти спального місця;
- у випадках, коли спальним місцем є розкладний диван, і потрібно вирівняти його поверхню. Потім топер можна мобільно скрутити без зусиль і небезпеки зіпсувати виріб.

Разом з цим товаром також купують

Інші товари з цієї категорії

Ми радимо