+38 (044) 331-73-51 info@breckle.com.ua
Рус Укр

Чому індивідуальний вибір матраца є важливим?рекомендації
фахівців

Усі люди є різними за вагою, статурою, чутливостю, а деякі до цього ще й мають проблеми з хребтом, суставами тощо. Тому, щоб підібрати собі найкомфортніший матрац на довгі роки, перш ніж придбати його, на матраці варто полежати.

Більшість моделей матраців Breckle® мають декілька ступенів жорсткості або варіантів висоти, завдяки чому й є можливим підібрати максимально індивідуальний ортопедичний матрац для Вас.

Наприклад, матраци Breckle® для сімейної пари можуть мати різні ступені жорсткості відповідно до вподобань та фізіологічних й анатомічних особливостей подружжя. Але коли два ядра з різними ступенями жорсткості вкладені до спільного чохла, побачити стик неможливо. При цьому кожен з Вас спатиме на оптимальному та корисному саме для Вас матраці Breckle®.

Індивідуально обраний матрац Breckle®

  • забезпечує правильне положення хребта
  • здійснює профілактику алергії, стресів та захворювань хребта
  • сприяє відновленню сил та завдяки правильному й рівномірному розподілу тиску у різних точках вашого тіла нормалізує кров'яний тиск й відтік лімфи
  • сприяє розслабленню м'язів та правильному кровообігу
  • завдяки застосуванню унікальних чохлів з кліматичними волокнами поглинає та видаляє надлишок вологи з тіла під час відпочинку
  • забезпечує правильне положення хребта, не утворюючи зайвого тиску на тазостегновий та плечовий суглоби
Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо