Киев, вул. А. Малишка 3, ТЦ «Кубік»
+38 (067) 392-06-76 info@breckle.com.ua
Безкоштовно проконсультуємо, підберемо, доставимо
Рус Укр

Оплата та доставка безкоштовно будь-куди у межах України

Оплата

За замовчуванням ми передбачаємо, що повний розрахунок здійснюється готівкою під час отримання товару у крамниці, на складі або у пункті видачі служби доставки.

Якщо Ви бажаєте скористатися іншою формою розрахунків (попередня оплата, оплата з карти онлайн тощо), будь ласка, зв'яжіться з нашим представником по телефону +38 (067) 392-06-76 або надійшліть листа на info@breckle.com.ua, щоб обговорити альтернативні шляхи оплати замовлення.

Доставка компанією-вантажоперевізником

Ваше замовлення буде безкоштовно доставлено будь-куди у межах України протягом 2-3 діб — за фактом отримання замовлення Ви сплачуєте лише вартість товару та послуги «Накладений платіж» (стандартна комісія служби доставки за переказ грошей крамниці).

Оскільки конкретний термін доставки безпосередньо залежить від її кінцевої точки, точний прогноз по датах та інші деталі Вам сповістить наш менеджер, коли зателефонує Вам для підтвердження замовлення. Але якщо Ви бажаєте отримати якісь попередні оцінки, перш ніж робити замовлення, будь ласка, зателефонуйте +38 (067) 392-06-76 або надійшліть листа на info@breckle.com.ua, і ми спробуємо надати відповіді на будь-які Ваші питання.

Доставку здійснює низка спеціалізованих компаній-вантажоперевізників, які не лише є добре відомими на українському ринку доставки габаритних вантажів, але й мають багаторічну репутацію професіоналів — «Нова пошта», «Автолюкс», «Нічний експрес», «ІнТайм», «КСД» тощо.

Якщо Ви маєте якісь власні вподобання щодо кола компаній-вантажоперевізників для доставки Вашого замовлення, або побажання (чи заперечення) щодо конкретної компанії, будь ласка, вкажіть це у коментарі під час оформлення замовлення, і у подальшому узгодьте деталі доставки товару з нашим менеджером, який зателефонує Вам для підтвердження замовлення.

Доставка замовлень здійснюється будь-куди у межах України, за винятком Криму, а також ~ ⅓ частини Донецької та Луганської областей — тимчасово окуповані території України не обслуговуються. Перепрошуємо за поточні незручності та віримо, що невдовзі ця ситуація зміниться на краще.

Самовивезення

Ви також можете у зручний для Вас час самотужки забрати замовлення з нашої крамниці або зі складу у Києві.

Під час оформлення замовлення оберіть варіант «Самовивезення», і у подальшому узгодьте деталі отримання товару з нашим менеджером, який зателефонує Вам для підтвердження замовлення.

Адреса крамниці у Києві — метро «Дарниця», вул. Андрія Малишка 3, торговий центр «Кубік», 4-й поверх, виставковий зал «Е-матрац». Адреса нашого київського складу продукції Breckle® — метро «Чернигівська», вул. Магнітогорська 1А.

Е-матрац
крамниця в ТЦ «Кубік»
+38 (044) 455-85-10
вул. Андрія Малишка 3
щодня з 10:00 до 20:00
Breckle® Україна
офис та склад продукції Breckle®
+38 (044) 392-06-76, (096) 252-13-47
вул. Магнітогорська 1А
пн. - пт. з 10:00 до 18:00
Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо