+38 (044) 331-73-51 info@breckle.com.ua
Рус Укр

Історія Breckle Історія якості

Найстаріша європейська компанія на ринку товарів для сну та відпочинку

Понад 80 років тому, у 1932 р., в містечку Бенінген Емілем Бреклі було створено невеличку майстерню з пошиття подушок, де спочатку працювало лише 4 особи. Її приміщення були мало непридатні для виробництва та лише створювали власнику додаткові труднощі ... Але Еміль Бреклі був одержимий бажанням створити найкращу виробничу фірму товарів для сну. Ця мрія підтримувала його у важкі хвилини, а гасло «Крокувати на одну ідею попереду» мотивувало виробляти якісну та комфортну продукцію, незважаючи на будь-які негаразди.

... Час спливав, компанія зростала.

Наступність поколінь — запорука надійності та довговічності

Компанія Breckle від покоління до покоління передає сімейні цінності і високу культуру сімейного бізнесу. Служити здоров'ю людей та навколишньому середовищу — ось основний мотив всіх розробок компанії. Дбайливе ставлення до свого власного бізнесу та турбота про людей увінчалися створенням унікальних безпружинних матраців з високоефективним зонуванням та анатомічним й ортопедичним ефектами, що забезпечує їх користувачам максимально комфортний та здоровий відпочинок.

Найбільший в Європі виробник ортопедичних матраців та предметів для сну

Завдяки сучасному обладнанню і кваліфікованим фахівцям (понад 1300 осіб), компанія виробляє щодня більше 15 000 матраців. До складу Breckle також входить окремий завод з виробництва ковдр та подушок.

Інноваційні розробки — чесноти справжнього лідера

За 80 років існування компанії Breckle її фахівці навчилися максимально ефективно використовувати всі переваги холодної піни, латексу і ряду інноваційних матеріалів власної розробки, які дозволяють забезпечувати найбільш комфортні умови для сну людям будь-якого віку і статури.

Власне виробництво пен і їх формування гарантують продукції високу якість, визнане провідними асоціаціями світу та провідними незалежними лабораторіями Європи.

Завітайте до європейського сайту компанії — Breckle GmbH

Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо