+38 (044) 331-73-51 info@breckle.com.ua
Рус Укр

Як обрати подушку Breckle®?досвід
медиків

Асортимент подушок та ковдр торгової марки Breckle® дає змогу підібрати ідеальну модель для кожного.

Компанія Breckle® застосовує у виробництві спального приладдя як класичні природні матеріали високої якості (бавовна , овеча вовна , натуральний шовк, Lyocell® , натуральний латекс) , так і синтетичні матеріали новітнього покоління (TopCool® , Memoryfoam , LaPur® тощо). Всі подушки та ковдри виробляються на фабриці Breckle, що розташована на території Західної Німеччини.

Перевірте на собі чотири ознаки, що свідчать — подушку треба міняти якомога швидше

  • Ви весь час підкладаєте під подушку руку (це свідчить, що подушка для Вас занадто низька)
  • на подушці Ви відчуваєте незручність та часто прокидаєтеся без подушки під головою (це свідчить, що подушка для Вас занадто висока)
  • вранці ви відчуваєте біль у шиї та одерев’яніння у плечах (можливо, Ви маєте занадто жорсткий матрац)
  • Ви маєте класичну набивну подушку з синтетичним або натуральним наповненням, вік якої вже понад 3 роки

А зараз, перш ніж розпочати обирати подушку, для того, щоб зробити найвлучніший вибір, надайте, будь ласка, відповідь ще на пару запитань.

  • чи підходила Вам подушка, на якій Ви спали раніше?
  • яка в Вас улюблена поза під час сну та наскільки широкі плечі Ви маєте?
  • який рівень жорсткості Вашого матраца?
  • чи страждаєте Ви на алергію або маєте схильність до неї?

Якщо колишня подушка Вас цілком влаштовувала, намагайтесь обрати нову максимально схожою на колишню за властивостями та параметрами.

Якщо Ваша улюблена поза під час сну — «на боці», Вам необхідна більш висока та пружна подушка. Також Вам підійде подушка ортопедична, великий валик при цьому треба розташовувати у виїмці між шиєю та плечем.

Якщо Ви спите на спині, Вам необхідна більш низька подушка або подушка спеціальної форми з виїмкою посередині. Також Вам підійде ортопедична подушка, маленький валик якої слід позиціонувати під шиєю.

Якщо Ви спите на животі, Вам підійде м’яка велика подушка класичної форми, яку під час сну можна тримати в обіймах.

З огляду на жорсткість Вашого матраца дотримуйтеся правила: чим м'якіший матрац, тим нижчою має бути подушка. Якщо Ви зупините Ваш вибір на ортопедичній подушці, зверніть увагу — бажано, щоб піна подушки була схожою з піною матраца.

Якщо ж Ви схильні до алергічних реакцій, Вам можуть не підійти подушки з наповнювачем з натуральних матеріалів, а також ті, прання яких при температурі 60°С та вище не передбачено.

Вдалого Вам вибору та приємних сновидінь !

Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо