+38 (044) 331-73-51 info@breckle.com.ua
Рус Укр

Європейські сертифікати продукції — які вони та про що можуть Вам доповістирекомендації
лікарів

Що приховано за лейбами сертифікатів, як вони виглядають та про що саме свідчать? Стислу інформаційну довідку, викладену нижче, та візуальний ряд підготовано на грунті сертифікатів продукції Breckle®

LGA

Незалежна міжнародна організація, яка сертифікує безпеку та якість продукту відповідно до європейських та міжнародних стандартів. У принципах LGA — відсутність будь-яких партнерських відносин як з юридичними, так і з приватними особами, і сертифікат цієї організації вже багато років є вагомим орієнтиром для європейського покупця, оскільки гарантує суцільну відповідність продукту найвищим міжнародним стандартам якості.

Матеріали та компоненти, що використовуються під час виробництва матраців, зазнають експертизи, яка оцінює їх вплив не лише на здоров'я людини, але й на навколишнє середовище. Також здійснюється комплексна оцінка заявлених показників безпеки та експлуатаційних властивостей продукту, і виріб сертифікується лише тоді, коли отримує позитивні оцінки за кожним з параметрів.

Medizinisch getestet

Аналог знака якості. Маркування, що свідчить про повну безпеку компонентів виробу для здоров'я людини. Незалежна оцінка здійснюється дослідницьким інститутом Німеччини.

Der Blaue Engel

Бренд екологічної якості. Найстаріший європейський знак для маркування продуктів та послуг, що відповідають сучасним вимогам до рівня безпеки для навколишнього середовища. Der Blaue Engel створено у 1978 році з ініціативи Федерального міністра Німеччини, і з того часу вже не перше десятиліття він має заслужену репутацію як один з провідних інструментів світової політики щодо захисту навколишнього середовища.

OEKO-TEX®

«Довіру текстилеві, безпеку споживачеві!» — гасло дослідницьких установ, що входять до лав Міжнародної асоціації OEKO-TEX®, під егідою якої здійснюються незалежні експертизи. Лейбл OEKO-TEX® свідчить про те, що вироби були ретельно протестовані, і відсутність шкідливості для здоров'я людини гарантована.

Європейська гарантія якості та безпеки

Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо