Киев, вул. А. Малишка 3, ТЦ «Кубік»
+38 (067) 392-06-76 info@breckle.com.ua
Безкоштовно проконсультуємо, підберемо, доставимо
Рус Укр

Як обрати ковдру Breckle®?думки
професіоналів

Універсальної ковдри не існує — вибір ковдри, що підійде Вам найвлучніше, залежить лише від Ваших звичок, смаків та вподобань.

Стьобані ковдри Breckle® виробляються широким асортиментом з різноманітними наповнювачами, а поради німецьких експертів у цьому матеріалі допоможуть Вам підібрати свою ідеальну ковдру Breckle®.

Якщо вам до вподоби натуральні матеріали, обирайте ковдри, що наповнені овечою вовною чи шовком — наприклад, Trikora чи Edelhaar.

Якщо ви маєте схильність до астми чи алергії, радимо Вам ковдри з наповнювачем з поліефірного волокна — Aloe Vera або TopCool®.

Універсальним варіантом буде ковдра Tencel®, що на 100% складається з природних волокон, але водночас переться у пральній машинці при 60°С

У літню пору року найоптимальнішим варіантом для Вас буде ковдра Edelhaar з наповнювачем з натурального шовку, що забезпечує охолоджуючий ефект. Або можете обрати варіант Edelhaar шовк + шерсть з наповненням з 70% шовку та 30% овечої вовни. Така ковдра підійде вам не лише на літо, але й на період опалювального сезону до міської квартиру.

Решта ковдр є всесезонними з 3-а ступенями теплоти з 4-х можливих.

У будь-якій з ковдр Breckle® з наповненням з поліефірних волокон задіяно якісь новітні технології — так, волокно TopCool® сприяє відведенню надлишку вологи під час сну, а ковдра Aloe Vera наповнена особливим порожнистим волокном, яке робить її об'ємною та легкою, наче повітря. Усі ці ковдри перуться у пральній машині.

Якого розміра краще обирати ковдру? Щоб під ковдрою Вам було зручно, вона завжди має бути трохи більшою, ніж спальне місце. Для дорослої людини стандартний розмір ковдри — 200 см в довжину та 140-160 см у ширину. Якщо Ви маєте величезний зріст, радимо придбати подовжену ковдру — 220 см в довжину. Прихільникам французьких або двоспальних ліжок краще обирати ковдри розміром 200x220 см.

Придбати дві окремі ковдри для двоспального ліжка або спати під однією великою ковдрою з партнером удвох, вирішувати Вам. Европейці, доречі, воліють спати кожен під своєю власною.

Але якщо Ви з Вашим партнером перебуваєте на різних «теплових хвилях», тобто віддаєте перевагу різним тепловим режимам під час сну (один весь час відчуває холоднечу, а іншому — завжди жарко), то вірним є лише рішення придбати дві різні ковдри.

Купуючи ковдру, також зверніть увагу, щоб її розмір відповідав розміру підковдри.

Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо

monaco.jpg
Monaco
від 13 268 грн.
topcool-bettdecke.jpg
TopCool®
від 1 225 грн.
senator.jpg
Заощаджуйте від 3 477 грн.
Senator
від 13 907 грн. 17 384 грн.
trikora-wollekissen.jpg
Заощаджуйте від 233 грн.
Trikora (вовна)
від 930 грн. 1 162 грн.
edelhaar-kopfkissen.jpg
Edelhaar
від 1 855 грн.
trikora-bettdecke.jpg
Trikora
від 1 733 грн.
trikora-baumwollkissen.jpg
Заощаджуйте від 208 грн.
Trikora (бавовна)
від 831 грн. 1 039 грн.