+38 (044) 331-73-51 info@breckle.com.ua
Рус Укр

Як обрати ковдру Breckle®?оцінки
професіоналів

Універсальної ковдри не існує — вибір ковдри, що підійде Вам найвлучніше, залежить лише від Ваших звичок, смаків та вподобань.

Стьобані ковдри Breckle® виробляються широким асортиментом з різноманітними наповнювачами, а поради німецьких експертів у цьому матеріалі допоможуть Вам підібрати свою ідеальну ковдру Breckle®.

Якщо вам до вподоби натуральні матеріали, обирайте ковдри, що наповнені овечою вовною чи шовком — наприклад, Trikora чи Edelhaar.

Якщо ви маєте схильність до астми чи алергії, радимо Вам ковдри з наповнювачем з поліефірного волокна — Aloe Vera або TopCool®.

Універсальним варіантом буде ковдра Tencel®, що на 100% складається з природних волокон, але водночас переться у пральній машинці при 60°С

У літню пору року найоптимальнішим варіантом для Вас буде ковдра Edelhaar з наповнювачем з натурального шовку, що забезпечує охолоджуючий ефект. Або можете обрати варіант Edelhaar шовк + шерсть з наповненням з 70% шовку та 30% овечої вовни. Така ковдра підійде вам не лише на літо, але й на період опалювального сезону до міської квартиру.

Решта ковдр є всесезонними з 3-а ступенями теплоти з 4-х можливих.

У будь-якій з ковдр Breckle® з наповненням з поліефірних волокон задіяно якісь новітні технології — так, волокно TopCool® сприяє відведенню надлишку вологи під час сну, а ковдра Aloe Vera наповнена особливим порожнистим волокном, яке робить її об'ємною та легкою, наче повітря. Усі ці ковдри перуться у пральній машині.

Якого розміра краще обирати ковдру? Щоб під ковдрою Вам було зручно, вона завжди має бути трохи більшою, ніж спальне місце. Для дорослої людини стандартний розмір ковдри — 200 см в довжину та 140-160 см у ширину. Якщо Ви маєте величезний зріст, радимо придбати подовжену ковдру — 220 см в довжину. Прихільникам французьких або двоспальних ліжок краще обирати ковдри розміром 200x220 см.

Придбати дві окремі ковдри для двоспального ліжка або спати під однією великою ковдрою з партнером удвох, вирішувати Вам. Европейці, доречі, воліють спати кожен під своєю власною.

Але якщо Ви з Вашим партнером перебуваєте на різних «теплових хвилях», тобто віддаєте перевагу різним тепловим режимам під час сну (один весь час відчуває холоднечу, а іншому — завжди жарко), то вірним є лише рішення придбати дві різні ковдри.

Купуючи ковдру, також зверніть увагу, щоб її розмір відповідав розміру підковдри.

Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо