+38 (044) 331-73-51 info@breckle.com.ua
Рус Укр

Холодна піна, її особливі риси та перевагидумки
експертів

Т.з.  «холодна піна» (яку також охрестили «розумною піною») — це цілий клас високоеластичних інноваційних синтетичних матеріалів (не варто плутати з поролоном або ППУ), які застосовуються для виготовлення безпружинних матраців.

За минулі роки цей наповнювач у Європі все частіше визнається найкращим на різних виставках. «Холодна піна» — особливий матеріал, який було отримано завдяки інноваційним технологіям, виробляється він методом формування. Особливості виробництва забезпечують неперевершений контроль за щільністю та рівномірністю піни, що в свою чергу надає матрацу високу еластичність та повітряпроникність. За експлуатаціонними властивостями, еластичністю та здатністю до відновлення піна суттєво перевершує навіть натуральний латекс.

Холодна піна має феноменальні показники у сфері надаваємого терапевтичного ефекту, екологічності, комфорту та індивідуального кондиціонування у надрах матраца.

Завдяки особливостям цієї піни максимальний ортопедичний ефект достягається у найкоротші терміни, а також забезпечується високий рівень комфорту відпочиваючого та гарантується довговічність виробу — такий матрац витримує суттєві навантаження, але з часом (за 10-15 років експлуатації) майже не втрачає форму та не просідає.

Цей сучасний інноваційний високоеластичний матеріал отримують з суміші екологічно чистої сировини та води без застосування гарячої обробки. «Холодна» технологія поміж іншого дає змогу створити пористу структуру, яка забезпечуює безперервну циркуляцію повітря у надрах виробу (тобто безперервне провітрювання).

Холодна піна — високоякісний матеріал для матраців, який отримується шляхом так званого холодного піноутворення методом формування. Вона має вімінні «пружні» властивості, які зберігаються у виробах протягом довгого часу. Матрац, виготовлений з такої піни, тендітно огортає тіло, а структура піни з відкритими порами створює приємний та здоровий клімат під час сну та відпочинку.

Матраци з холодної піни підлаштовуються під вигини тіла, рівномірно розподіляють тиск, та прогинаються у зонах, на які вчинюється тиск, саме так, як потрібно для повноцінного розслаблення тіла — це є однією з головних властивостей, які мусить мати якісний ортопедичний матрац.

Цей пористий матеріал не вбирає бруд та не накопичує пил — завдяки особливостям структури піни ці природні інкубатори для бактерій у надра виробу не потрапляють. Тому матраци з холодної піни є гіпоалергенними та ідеально підходять алергікам.

Матеріал не лише є екологічно чистим, не містить та не виділяє шкідливих речовин, але також майже не піддається руйнуванню з плином часу, причому термін служби матраца не залежить від рівня його жорсткості. Наприклад, матрац, виготовлений з холодної піни, служитиме мінімум в 2-3 рази довше матраца з пінополіуретану.

Компанія Breckle забезпечує повний цикл виробництва матраців, в тому числі виготовлення піни за власними формулами, на потужностях своїх лабораторій та заводів в Німеччині, завдяки чому має можливість гарантувати якість та екологічну безпеку своїх виробів на 100%.

Полежати на матраці
Полежати на матраці

Ми радимо

topcool-bettdecke.jpg
Заощаджуйте від 246 грн.
TopCool®
від 1 393 грн. 1 638 грн.
topper-gel.jpg
Заощаджуйте від 1 100 грн.
Topper Gel
від 6 232 грн. 7 332 грн.
kima-baby-royal.jpg
Заощаджуйте від 6 854 грн.
Kima Baby Royal
від 4 569 грн. 11 422 грн.
tencel-leichtdecke.jpg
Заощаджуйте від 736 грн.
Tencel® (полегшена)
від 4 171 грн. 4 906 грн.
kima-kaltschaum.jpg
Заощаджуйте від 4 031 грн.
Kima Kaltschaum
від 2 687 грн. 6 717 грн.
active-core-premium.jpg
Заощаджуйте від 5 258 грн.
Active Core Premium
від 29 790 грн. 35 047 грн.
topcool-kopfkissen.jpg
Заощаджуйте від 243 грн.
TopCool®
від 1 377 грн. 1 620 грн.
memory-1304.jpg
Заощаджуйте від 431 грн.
Memory 1304
від 2 437 грн. 2 867 грн.